Саме цій темі була присвячена експертна зустріч яку організувала і провела Експертна Міжгалузева Асоціація України при підтримці Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Питання професійної атестації за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» є актуальними для підприємств, які надають житлові послуги.

Закон України «Про житлово-комунальні послуги» сьогодні зобов’язує їх мати в своєму штаті працівника, який пройшов професійну атестацію і має кваліфікаційний сертифікат, що підтверджує відповідність компетенції за професією.

Президент ГС «ЕМАУ» Ольга Максименко розповіла про практику запровадження спільного курсу фахової спільноти та закладів вищої освіти з підготовки «менеджерів (управителів)» житловими будинками.

З основними вимогами міжнародного стандарту ISO/IEC 17024:2012 «Оцінка відповідності – Загальні вимоги до органів, що здійснюють сертифікацію персоналу» учасників зустрічі ознайомив Віталій Давиденко, керівник органу сертифікації персоналу (ОСП) СЦ «Стандарт».

Олена Лещенко, виконавчий директор Асоціації незалежних експертів України «Укрексперт», керівник органу сертифікації персоналу в своїй жоповіді зупинилась на порядку та правилах атестації екзаменаторів, що залучаються до процедури професійної атестації (сертифікації) і дотримання принципів незалежності та неупередженості в процедурах сертифікації персоналу.

Учасники зустрічі обговорили найпоширеніші помилки, які допускають кандидати під час виконання практичних завдань на кваліфікаційному іспиті, опрацювали документи, що використовуються під час процедури професійної атестації (сертифікації) за напрямком «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків).

Залишити відповідь