12 березня в Києві відбувся Форум «Від енергоефективності до енергонезалежності» за участі Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана, народних депутатів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальних підприємств і організацій, міжнародних партнерів та представників профільних громадських організацій і асоціацій.

Відкрив Форум Президент України Петро Порошенко. В своїй промові Президент наголосив, що національна безпека України багато в чому залежить від енергонезалежності та енергоефективності держави.

На думку Петра Порошенка, енергоефективність та енергозбереження має запроваджуватись не тільки в промисловості і агропромисловому комплексі, а і в житлово-комунальному господарстві, що принесе найбільший ефект.

Вперше в історії незалежної України Глава держави наголосив на необхідності створення інституту відповідального власника, котрий зможе ефективно управляти своєю власністю, готовий до зменшення енергоспоживання та впровадження нових енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках. Петро Порошенко зазначив що створення ОСББ це шлях до ефективного управління житлом, створення комфортних умов проживання для пересічних громадян України.

Петро Порошенко привітав присутніх з професійним святом – з Днем працівників житлово-комунального і побутового обслуговування населення і вручив державні нагороди працівникам житлово-комунального господарства.

На форумі виступили: Прем’єр-Міністра України Володимир Гройсман, Віце – прем’єр – міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, міжнародні партнери, представники регіонів, комунальних підприємств і організацій – надавачів житлових та комунальних послуг.

Залишити відповідь