Друзі! Я зважилася! Іду на вибори кандидатом в депутати міської ради від партії «Європейська солідарність». Чому я зробила цей крок?

Багато років я працюю в сфері житлово-комунального господарства. Допомагала і допомогаю запорожцям створювати ОСББ. І абсолютно точно можу сказати – ця робота була успішною.

За останні 5 років було створено понад 1000 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Багато з них я з моїми колегами вели цю роботу від процесу створення до успішного становлення ОСББ. Я знаю всі проблеми і болі жителів багатоповерхівок, все, з чим стикаються люди, яким набридли нескінченні протікання труб, убиті під’їзди і ліфти.

Мені зрозуміло роздратування запорожців, які роками віддають свої гроші монополістам, а натомість не отримують практично нічого. Наш житловий фонд знаходиться в поганому стані. І, правду сказати, до сих пір міська влада мало що робили і роблять для поліпшення якості життя людей. Навіть ті програми, які ми ініціювали з Фракцією Європейської солідарності міської ради кілька років тому, сьогодні припинені.

Запоріжжя спустилося на нижні щаблі в рейтингу облаштування та якісного обслуговування багатоквартирного житла. Це настільки гостре питання, що він не терпить байдужого ставлення чиновників і його не можна ігнорувати. Інакше наші будинки просто почнуть розвалюватися.

Саме для вирішення проблем в житловому господарстві, встановлення правил прозорої діяльності та фінансування капітальних ремонтів наших багатоповерхівок я йду на ці вибори. Я професіонал сфери ЖКГ. І хочу добитися максимальних результатів в справедливому розподілі міського бюджету на фінансування житлово-комунального господарства.

Якщо чесно, набридла балаканина і «схемщики». Ми з вами повинні жити комфортно в комфортних будинках. І я хочу разом з депутатами від Європейської Солідарності цього домогтися!

Прошу вас підтримати мене в цьому рішенні і віддати свій голос за мою кандидатуру!

Друзі, проголосуйте за «Європейську Солідарність» в міському бюлетені під номером 12 і за мене під номером 04

Залишити відповідь