Не так давно закінчився опалювальний період 2019-2020рр, а вже треба готуватися до опалювального сезону 2020-2021рр.

Перш за все необхідно ознайомитися або освіжити в пам’яті законодавчі документи та підзаконні акти: Закон України “Про теплопостачання”, Наказ Міністерства палива і енергетики України №71 від 14.02.2007р. «Про затвердження Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», Наказ ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА від 17.05.2005р. №76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», Спільний наказ Наказ МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ №620/378 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», Наказ ДЕРЖАВННОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА №150 від 10.02.2004р. «Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд».

Дії ОСББ/ЖБК.

Видати наказ про створення комicii з перевірки готовностi теплових господарств до роботи в опалювальний перод до 1 вересня.

Не пізніше травня місяця поточного року необхідно скласти перелік заходів необхідних для підготовки теплового господарства до наступного опалювального періоду. 3aзначені заходи повинні передбачати:

– виконання ремонтно-профілактичних pо6iт устаткування тепловикористовувальних установок i внутрішиньобудинкових систем,

– усунення порушень, виявлених у гідравлічних та теплових режимах тепловикорис-товувальних установок;

– промивання устатковання, тепловикористовувальних установок, трубопроводів та систем теплоспоживання;

– виконання ремонтно-профілактичних pобіт приладјв обліку та регулювання теплової енергії та їх повірки;

– відновлення теплової ізоляцii;

– перевірку та відновлення (за необхідностю) герметизації інженерних вводів;

– випробування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення;

– налагодження систем теплоспоживання;

– відновлення (за необхідностю) роботи нагрівальних приладів на сходових клітках;

– перевірку наявності (відновлення) табличок на увідних засувках систем, повітрозбірниках, централвованого опалення, вентиляцй, ГВП на кожному стояку з нумераціею відповідно до виконавчих схем.

Заповнення систем теплоспоживання хімічно очищеною водою повинно бути завершено до 15 вересня поточного року.

Складання aктів готовностј теплового господарства до роботи в опалювальний пербд до 25 вересня поточного року.

До 1 жовтня поточного року повіннi бути закінчені всі роботи на устаткуваннні Джерел теплопостачання, Теплових мереж, Теплових пунктах, системах опалення, вентиляції та гарячого водопостачання та ycyнуті всі порушення i дефекти, виявлені в період піддготовки до опалювального періоду.

Залишити відповідь