Саме цій темі була присвячена міжнародна конференція, яка відбулась 20 березня у м. Києві.
Конференція була організована за ініціативи ГС «Асоціація управителів житла та міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України при підтримці Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Швейцарського бюро співробітництва в Україні.
Під час конференції учасники обговорили чотири ключових питання:
  • Управління житлом в Україні: як стимулювати розвиток ринкової моделі
  • Які переваги і як створити конкурентний ринок управління багатоквартирними будинками в місті
  • Управління житлом як бізнес-модель
  • Побудова клієнтоорієнтованих стосунків між управителем та власником житла
В конференції прийняли участь представники міжнародних організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, депутатського корпусу всіх рівнів, Фонду енергоефективності, президент Краківської Асоціації управителів нерухомості Мацей Краковяк та виконавчий директор Міжнародної асоціації менеджменту нерухомості Геннадій Кальонов, представники профільних громадських спілок і організацій, підприємств і організацій, що надають послуги з управління багатоквартирними будинками , голови ОСББ.
Гаряча дискусія серед учасників конференції відбулась під час обговорення питання внесення змін до законів України щодо надання права органам місцевого самоврядування за власною ініціативою проводити конкурси щодо управління багатоквартирними будинками, якщо співвласники самі не визначилися з формою управління своїм багатоквартирним будинком.
Побудова відносин між управителем та співвласниками житла – досвід країн Західної Європи та управління житлом в Польщі – інформація, яку багато учасників отримали вперше і слухали особливо уважно.
Час конференції Президент ГС «Асоціація управителів житла» нагородив членів спілки і подякував за плідну співпрацю. Серед нагороджених ГС ЗРЦ «КРУГ».

Залишити відповідь