Наприкінці зими саме час починати готуватися до ремонтів в будинках. Чи то поточний, чи то капітальний ремонт – все потребує ретельної підготовки. Тому Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ» при підтримці Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців «ПОТЕНЦІАЛ», 22 лютого зібрав голів ОСББ та ЖБК на семінар для обговорювання цього вкрай важливого питання.

Відкрила семінар Любов Карпенко – член Національної ради з питань функціонування ОСББ при КМУ, голова правління Громадської Спілки «Запорізький Ресурсний Центр «КРУГ». З привітальним словом до присутніх звернувся Голова Ради ЗОФР, Президент ЗОСППР «Потенціал» Головко Олександр Степанович.

На семінарі були обговорені такі теми:

  • Нормативно-правові акти, що регламентують виконання ремонтних робіт в багатоквартирному будинку
  • Різниця між поточним та капітальним ремонтом.
  • Технічне обстеження багатоквартирних житлових будинків. Підготовка до капремонту.
  • Розробка проектно-кошторисної документації.
  • Вибір підрядної організації. Тендерні закупівлі
  • Виконання робіт за рахунок бюджетних коштів. Взаємовідносини з департаментом житлово-комунального господарства Запорізької міської ради. Порядок проведення капітального ремонту на умовах софінансування.
  • Контроль за виконанням ремонтно-будівельних робіт.
  • Законодавчі і нормативно-правові акти, що регулюють порядок експлуатації ліфтів у багатоквартирних будинках
  • Види та порядок проведення ремонтів ліфтів в багатоквартирних будинках

Спікерами на семінарі виступили: представник департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради, начальник відділу по роботі з ОСББ Яна Калініна; начальник відділу підіймальних споруд ДП «Запорізькій експертно-технічний центр Держпраці» Євген Маріхін.

В ході зустрічі присутні голови правлінь ОСББ та ЖБК з зацікавленістю слухали всіх доповідачів, задавали уточнюючі запитання, обговорювали пропозиції. Наприкінці семінару голови ОСББ ділилися досвідом, обмінювалися думками. Голова правління ОСББ «Зерно 2016» Олейніков Ігор Михайлович розповів про власний досвід участі у тендерних процедурах та проведенні робіт з капітального ремонту (модернізації) ліфтів.

Ремонт у багатоквартирному будинку дуже відповідальна річ, особливо, коли мова йде про ліфти. Але коли все правильно спланувати, знайти надійного підрядника, вчасно контролювати хід робіт – результат задовільнить навіть прискіпливих мешканців.

Залишити відповідь