Після довготривалової перерви, 25 травня в «Бункері Перемоги» відбулась зустріч голів ОСББ та ЖБК м.Запоріжжя, яка була організова ГС «ЗРЦ «КРУГ». Зустріч була присвячена діяльності ОСББ в умовах воєнного стану. Сьогодні майже всі ОСББ та ЖБК м.Запоріжжя залучені до волонтерської та гуманітарної діяльності.

Роботу Гуманітарно-Інформаційного Центру (ГІЦ) Запоріжжя презентувала його виконавчий директор пані Наталя Єльцова. Вона розповіла про напрямки діяльності Центру, його здобутки та перспективи розвитку і запросила присутніх приєднатись до роботи Центру.

Едуард Басніков презентував один із Проектів ГІЦа «НОВА ОСЕЛЯ». Проект має соціальний характер, розрахований на ВПО, які потребують покращення своїх житлових умов.

Експерт з питань моніторингу та соціального партнерства, Президент Міжнародної організації YMCA Запорізької області розповів про Навчальну програму «Я ЦЕ МОЖУ» в рамках Проекту YMKA Mobil Hub YMCA Zaporizhjaregion.

Свою позицію щодо впровадження ст. 42 Земельного Кодексу України висловив громадський діяч Максим Дрозденко. Наразі це питання є дуже актуальним для м.Запоріжжя, тому учасники прийняли активну участь в його обговоренні.

Вадим Удовиченко, заступник директора з питань маркетингу Компанії «ГРАНІК», висловив точку зору на застосування Закону України «Про управління відходами», з якою погодились всі учасники зустрічі.

Не дивлячись на воєнний стан, сьогодні дуже актуальними є питання впровадження енергоефективних та енергозберіга.чих заходів в багатоквартирних будинках. Про системи забезпечення комфорту та економії теплової енергії в багатоквартирних будинках розповів директор ТОВ «НВФ «Енергосистеми», навів приклади вже реалізованих проектів та їх результати.

Учасники зустрічі обговорили інші питання життєдіяльності ОСББ/ЖБК та одностайно підтримали пропозицію Голови правління ГС «ЗРЦ «КРУГ» Любов Карпенко щодо організації таких зустрічей в майбутньому.

Залишити відповідь