16 лютого відбулись підсумкові збори учасників навчання в рамках Проекту VITAL ЕAST «Професійно-технічне навчання управителів багатоквартирних будинків і «хаус майстрів» в Запорізькій і Харківській областях України», який є продовженням проекту VITAL «Професійно – технічне навчання управителів житловий нерухомістю у Львівській області» (2018-2019гг).

Проекти фінансуються Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини за програмою «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн Східного партнерства та Росії».

Слухачі ознайомились з результатами тестування та рейтингом учасників навчання.

Найвищі бали отримали: Герасимов Андрій, Нікітенко Артур, Огузліманова Ксенія, Скочій Катерина, Якименко Юрій. Саме ці слухачі в травні поточного року продовжать навчання в Європейському освітньому центрі економіки житлового господарства та нерухомості (EBZ), м. Бохум, Німеччина — одна з найбільших освітніх установ, що спеціалізується на навчанні фахівців у галузі житлового господарства та нерухомості.

Центр був створений в 1957 році і на даний час пропонує широкий спектр освітніх послуг: від отримання професійної освіти та підвищення кваліфікації до вищої освіти, що підтверджується дипломом бакалавра/магістра в сфері житлового господарства. До складу EBZ входять різні освітні та дослідницькі установи.

Вітаємо кращих та бажаємо їм успіхів в їх нелегкій праці на благо співвласників багатоквартирних будинків, якім вони надають послуги.

Залишити відповідь