29 червня 2021 року відбулось відкриття проекту VITAL EAST.

Проект VITAL EAST є продовженням проекту VITAL – Професійно – технічне навчання управителів житловою нерухомістю у Львівській області (2018-2019гг). Проекти фінансуються Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини за програмою «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн Східного партнерства».

У новому німецько-українському проекті учасники отримають можливість ознайомитися не тільки з професією “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)” та підвищити свою кваліфікацію, а й дізнатися про діяльність ‘’хаус мастера’’, який завойовує все більшу популярність в Німеччини і в інших країнах.

У відкритті проекту, організованому Ініціативою «Житлове господарство у Східній Європі» (ІВО, Берлін, Німеччина), спільно з партнерами із Запоріжжя – Громадьска спiлка «Запорiзький ресурсний центр «КРУГ» і Харкова – Господарська некомерційна асоціація (фонд) власників житла недержавних форм власності та ФОНД «СПРИЯННЯ», візьмуть участь представники Харківської та Запорізької обласних адміністрацій, партнер ІВО з Львівської області, представник – Львівська громадська організація «Центр ДОСЛІДЖЕНЬ місцевого самоврядування» (ЦДМС), роль в проекті якого полягає в передачі досвіду навчання управителів багатоквартирних будинків у Львівської області, представники органів державної влади і місцевого самоврядування, представники підприємств і організацій, які надають послуги в сфері ЖКГ, ФОПи, голови правлінь ОСББ.

Запорізький регіон на конференції представили заступник департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької облдержадміністрації Роман Пісарев та голова правління ГС «ЗРЦ «КРУГ» Любов Карпенко.

Для навчання в рамках Проекту з кожного регіону буде набрана група із 25 осіб віком до 40 років, які працюють в сфері житлового господарства, в тому числі особи, переміщені з тимчасово окупованих територій.

Всім, хто бажає пройти навчання необхідно заповнити Анкету учасника і надіслати її на електронну скриньку партнера проекту у Запорізькій області ГС «ЗРЦ «КРУГ»: [email protected] за номером 097-318-80-91

Залишити відповідь